Msza Święta

Msza św. w intencji rodziny Radziszewskich zostanie odprawiona w Sokółce w parafii św. Antoniego o godz. 18.00 we środę 27.08.2014 przez moderatora DK Ks. Krzysztofa Łapińskiego.

Bogu dzięki za udaną operację

Rodzina Seweryna dziękuje serdecznie za modlitwę w intencji pomyślnej operacji. Operacja się udała. Stan Seweryna jest stabilny, dobry. Prosimy o dalszą modlitwę, dziękując za trwanie modlitewne.

Prośba o modlitwę

Seweryn Radziszewski, syn Renaty i Andrzeja (cała rodzina miała bardzo poważny wypadek podczas powrotu z oazy w Jastarni), szykowany jest do skomplikowanej operacji neurochirurgicznej. Trwają intensywne konsultacje oraz poszukiwania lekarza, który podjąłby się bardzo ryzykownej operacji (ze względu na nietypowy przypadek). Rodzina z całego serca prosi o modlitwę w bardzo sprecyzowanej intencji: by Pan Bóg dał odwagę lekarzowi i pokierował jego ręką w czasie operacji.

Wystawa DK

Zapraszamy do udostępnienia na czas wystawy materiałów dotyczących DK: książek, płyt, gadżetów, które można byłoby umieścić w gablocie.

Materiały proszę dostarczyć do nas lub Zbyszka Charytoniuka do 01.09.2014r.

AB Biryło

Ewangelizacji małżeństw

Na Kręgu Centralnym Domowego Kościoła zostało zatwierdzone pragnienie utworzenia projektu ewangelizacji małżeństw przez internet.  Do tego celu została wykupiona domena www.dobremalzenstwo.plna której należy stworzyć program ewangelizacji małżeństw poprzez internet.
W związku z tym mamy prośbę, aby te małżeństwa lub poszczególni małżonkowie, którzy mają na sercu ewangelizację małżeństw i chcą włączyć się w ten projekt zgłaszali się.
Osobą odpowiedzialną za koordynację tego dzieła jest Jacek Karpiesiuk , 602 325943lizadel@vp.pl
Prosimy więc wszelkie pytania i chęć włączenia się w ten projekt kierować do Jacka.

Rekolekcje formacyjne – ORAR II

Zapraszamy do udziału w rekolekcjach formacyjnych.

Co: Oaza Rekolekcyjna Animatorów Rodzin II stopnia

Gdzie: w Białowieży Czytaj dalszą część wpisu

ORAR II st. – tzw. ,,dochodzący”

Termin – 28 – 31.08.2014. (początek – czwartek ok.18.00 )

Miejsce – Szkoła Podstawowa w Dobrzyniewie Dużym Czytaj dalszą część wpisu