Rekolekcje z o. Adamem Szustakiem

W dniach 23-26 kwietnia 2015 odbędą się w Białymstoku rekolekcje „Związki zawodowe, czyli jak kochać dzisiaj” adresowane do małżonków oraz przyszłych małżonków. Konferencje głosić będzie o. Adam Szustak, dominikanin.

 

Cały dochód z rekolekcji zostanie przeznaczony na wykończenie i modernizację Ośrodka Rekolekcyjnego w Czarnej Białostockiej.

Rejestracji na rekolekcje można dokonać tutaj.

ORAR I w SURAŻU

ORAR I st. w Surażu w dniach 3-7.06.2015r.
Początek w Św. Maksymilianie w środę 3.06., przerwa na udział w procesji, koniec w niedzielę  7.06. po obiedzie.
Gros zajęć w Ośrodku Rekolekcyjnym w Surażu dzięki uprzejmości “Odnowy”
moderator – Ks. Janusz Wiśniewski, para prowadząca Ania i Marek Dąbrowscy Czytaj dalszą część wpisu

ORAR II w Goniądzu

 Zapraszamy na rekolekcje formacyjne -   ORAR II st. w dniach od 4 do 7 czerwca 2015 r. , które odbędą się w Goniądzu- w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Czytaj dalszą część wpisu

Rekolekcje 2015 Polanica Zdrój

Serdecznie zapraszamy na Oazę Rodzin III stopnia organizowaną przez naszą diecezję w Polanicy Zdroju.
Rekolekcje odbędą się w Klasztorze Ojców Sercanów „Christus Rex”.  Czytaj dalszą część wpisu

Życzenia

Życzenia

Wszystkim kapłanom posługującym w Domowym Kościele i nie tylko, życzymy wiele łask od Chrystusa Zmartwychwstałego. Wiary, nadziei i miłości oraz radości i zdrowia w posłudze duszpasterskiej. Życzy para diecezjalna Alina i Bogdan Biryło z całym Domowym Kościołem.

Rękodzieło

Aby wspomóc finansowo budowę Domu Rekolekcyjnego w Czarnej Białostockiej, rodziny z kręgu DK przy parafii bł. Bolesławy Lament w Białymstoku wpadły na pomysł sprzedaży własnego rękodzieła Wielkanocnego.
Były to wykonane z pasją i zaangażowaniem wydmuszki z jaj gęsich zdobione metodą „decoupage”, oraz wydmuszki z jaj kurzych zdobionych takimi błyskotkami jak cekiny, makarony, kasza, bibułka, włóczka i brokat. Czytaj dalszą część wpisu