Smutny czas

Ze szczerym smutkiem informujemy, że odeszła do pana Ś.p Gertruda Ciesnowska połówka pary diecezjalnej DK w latach 2006-2010.Wystawienie ciała w niedzielę 5.07.2015r. od godz. 16.00.Domowy Kościół spotyka się na modlitwie o 19.00 w Domu pogrzebowym Sokół przy ulicy Raginisa. Msza pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek 6.07.2015r o godz.14.00 w kaplicy na cmentarzu Farnym. Wieczny odpoczynek racz jej dać panie, a swiatłość wiekuista niechaj jej świeci.Amen.

modlmz-sie2 Dziękujemy Ci Panie… Czytaj dalszą część wpisu

Festyn Budujemy Ludzi

21.06.2015 w Białymstoku odbył się Festyn Budujemy Ludzi. Domowy Kościół czynnie uczestniczył w tym wydarzeniu. Tutaj dzięki uprzejmości Karoliny Izdebskiej możemy zobaczyć fotorelację.

V. MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY

V. MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY w Białymstoku pod hasłem „Rodzina, Wspólnota, Samorząd” odbył się 8 czerwca br. w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego. Rozpoczął się o godz. 14.00 Trasa marszu wiodła od kościoła św. Rocha ul. Lipową, Rynkiem Kościuszki do Katedry. Marsz poprzedziła Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Henryka Ciereszki w kościele św. Rocha o godz. 12.30.
Licznie uczestniczyli mieszkańcy Białegostoku, całe rodziny, młodzież i dzieci. Ta niedziela w naszym mieście była dziękczynieniem Bogu za dar życia i za nasze rodziny.

Tutaj możemy obejrzeć fotorelację autorstwa Karoliny Izdebskiej. Czytaj dalszą część wpisu

Zakończenie roku formacyjnego

Zakończenie roku formacyjnego odbyło się 13 czerwca 2015 r o godz.16.00 w Czarnej Białostockiej w kościele pod wezwaniem Jezusa Miłosiernego. Po Eucharystii tradycyjnie spotkaliśmy się na ognisku przy naszym domu Rekolekcyjnym.

Dzięki uprzejmości Karoliny Izdebskiej zdjęcia można obejrzeć tutaj.

Centralna Oaza Matka

W dniach od 22 do 25 maja w Centrum Ruchu Światło-Życie w Krościenku n. Dunajcem odbyła się Centralna Oaza Matka pod hasłem „W mocy Ducha Świętego”. Ważnym wydarzeniem tegorocznego spotkania była VII Kongregacja Diakonii, która 23 maja br. wyłoniła trzech kandydatów na kolejnego moderatora generalnego Ruchu Światło-Życie.

Relację można obejrzeć tutaj.

 

Relacja z COM w Krościenku Pary Diecezjalnej:  Czytaj dalszą część wpisu

Bogu Dzwięki